O projektu

Byty Bludovská ŠumperkBydlení na Bludovské ulici představuje ojedinělou možnost, jak skutečně moderně, úsporně a s veškerou občanskou vybaveností bydlet v městě Šumperk.

Oplocený areál se skládá ze dvou hlavních bytových domů o 4 nadzemních podlažích a celkem 40 bytových jednotkách. Na bytový dům v přední části, označený jako Bludovská I, navazují 4 samostatné přízemní řadové byty se samostatným vstupem, vlastní zahradou a prosvětlenou stropní konstrukcí. Označují se jako Bludovská II. V zadní části areálu vzniká novostavba bytového domu pod označením Bludovská III, která celý projekt uzavře. V centrální části se nachází odpočinková zóna se zelení, sezením a designovým večerním osvětlením. Velkou výhodou je také možnost pořídit si v místě bydlení vlastní parkovací stání či garáž. Bližší informace najdete v sekci parkování v hlavním menu.

Vzhledem k celkovému zateplení budov a kvalitě použitých materiálů jako např. použití izolačního trojskla v okenních otvorech spadá objekt ve stupnici „A – G“ do kategorie „B“ ( úsporná ). O vytápění domu se budou starat úsporné kondenzační kotle umístěné v technické místnosti. Velkým komfortem je bezesporu instalované podlahové vytápění ve všech bytových jednotkách ovládané vlastním termostatem. Dochází tak k příjemnému pocitu tepla od „nohou“, úspoře energie, ale také místa kvůli leckdy nevzhledným radiátorům. Odběrové měření tepla a vody, které je umístěno v bytě, bude odečítané na dálku radiovým signálem. Odpadá tak návštěva správce budovy přímo u vás v bytě. Samotné byty budou navíc dokončeny dle individuálního přání zákazníka. Na výběr tak bude ve standardu ze 4 druhů koupelen dle grafických návrhů, z 5 vzorů podlahových krytin a interiérových dveří apod.

Teď už si stačí jen vybrat.....