O projektu

bludovska-garaze-01.jpgBydlení na Bludovské ulici představuje ojedinělou možnost, jak skutečně moderně, úsporně a s veškerou občanskou vybaveností bydlet v městě Šumperk.

Plánovaný bytový dům o 4 nadzemních podlažích obsahuje 20 bytových jednotek. V 1.NP se nachází společná kolárna a praktické kóje ke každému bytu. Navíc má většina bytů nadstandartně řešený balkón a byty v 1.NP dokonce vstup na vlastní předzahrádku.

Vzhledem k celkovému zateplení objektu a kvalitě použitých materiálů jako např. použití izolačního trojskla v okenních otvorech spadá objekt ve stupnici „A – G“ do kategorie „B“ (úsporná).

O vytápění domu se bude starat dvojice úsporných kondenzačních kotlů umístěných v technické místnosti. Velkou výhodou a komfortem je bezesporu instalované podlahové vytápění ve všech bytových jednotkách ovládané vlastním termostatem. Dochází tak k příjemnému pocitu tepla od „nohou“, úspoře energie, ale také místa kvůli leckdy nevzhledným radiátorům. Odběrové měření tepla a vody, které je umístěno v bytě, bude odečítáné na dálku radiovým signálem. Odpadá tak návštěva správce budovy přímo u vás v bytě.

Samotné byty budou navíc dokončeny dle individuálního přání zákazníka. Vaši novou koupelnu si vyberete z 5 připravených grafických návrhů. V sídle společnosti si v ukázkové místnosti budete moci vybrat z 5 podlahových krytin a interiérových dveří. Další informace o bytovém domě najdete na hlavní stránce pod označením Bludovská I. Pod označením Bludovská II vzniknou 4 přízemní řadové byty se samostatným vstupem. Tyto byty navazují na hlavní budovu a budou vhodné vzhledem ke své výměře či přímému výstupu na zahradu i pro rodiny s dětmi. Technicky jsou řešeny stejně jako byty v hlavní budově. Navíc se můžou chlubit prosvětlením stropní konstrukce v centrální části bytu formou atelérových oken.

 

Teď už si stačí jen vybrat.....

 

Po dokončení výše uvedené 1.etapy výstavby začne příprava 2.etapy s názvem Bludovská III, v rámci které by naproti obytnému domu měl vzniknout druhý bytový dům. Tím by byl dokončen projekt bydlení Bludovská.